Domov mládeže Volyně

Chápeme, že dojíždět každý den do školy může být náročné. Nemusíš se bát, že bychom tě nechali ve štychu. Ubytujeme tě v našem domově mládeže, který je pohodlný, zrekonstruovaný a od školy co by kamenem dohodil.

Adresa a kontakt

Domov mládeže SŠ a JŠ Volyně
ul. Domova mládeže 699
387 01 Volyně

internatvolyne@seznam.cz
+420 383 372 478

Domov mládeže leží kousek od školy (asi 5 minut pěšky). Nachází se v komplexu sloužícímu pro ubytování studentů ve Volyni. Domov je po rekonstrukci a je moderně vybavený a pohodlný (jedná se o Internátní budovu I. kategorie). Ubytovaný/á tady budeš v pěkných třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou (ubytovací buňka má vždy 2 místnosti). Je to odsud kousek do města, ale i do přírody.

Na celém domově mládeže je přístup k Wifi.

K dispozici jsou, studovny, knihovna, společenské místnosti s TV, kulečníkem, šipkami. V DM jsou také kuchyňky s vybavením, volně přístupné fitnesscentrum pro studenty, hřiště pro míčové hry, nebo 2 počítačové učebny.

Zkrátka mámě všechno, co bys mohl/a chtít.

Zájmová činnost

Máme pro tebe širokou nabídku aktivit. Zahraj si třeba florbal, volejbal, nebo si dej lekci kickboxu. Zahřát se můžeš při lekci aerobiku a cvičení na míčích.

Jsi spíše umělecký typ? Paráda. Máme pro tebe keramickou pec, nebo můžeš třeba začít chodit do našeho pěveckého sboru.