Domov mládeže

Škola má vlastní domov mládeže, který se nachází nedaleko od hlavní budovy školy. Jedná se o internátní ubytovnu I. kategorie. Ubytovací buňka se skládá ze 2 pokojů s vlastním sociálním zařízením a se sprchou. Domov mládeže je nově zrekonstruovaný.

Studenti mohou využívat zdarma fitnesscentrum, které se nachází přímo v budově DM, společenskou místnost s televizorem, kulečník, pingpong, elektronické šipky.. Přímo u DM je nově vybudované hřiště pro míčové hry.nabízíme zdarma velké množství volnočasových aktivit - flórbal, volejbal, basketbal, cvičení na gymnastických míčích, kickbox  aerobic, keramická pec, paličkování, pěvecký sbor - Ví(q)ět, malování na sklo a další.K dispozici studentům jsou zde 2 počítačové učebny s přístupem na internet.

Celý prostor Domova mládeže má Wi-Fi internetové pokrytí, které je volně přístupné všem ubytovaným.

Měsíční poplatek za ubytování činí 700 Kč. Částka se nesnižuje v každém měsíci o dny, kdy žák koná odbornou praxi, o dny státních svátků, o dny volna vyhlášené školou.

Přihlášku k ubytování je nutné podat do 31.8. a v průběhu školního roku vždy k 25. v měsíci.

Kontakt:

Výchovní pracovníci: