Odpolední jazykové kurzy

ANGLIČTINY, FRANCOUZŠTINY, NĚMČINY, RUŠTINY, ŠPANĚLŠTINY, ČEŠTINY, ZNAKOVÉ ŘEČI

Kurzy probíhají v příjemném prostředí SŠ a JŠ ve Volyni. Pro kolektivní zájemce otevřeme podle jejich požadavků výukové nebo konverzační kurzy! Rádi přijdeme za vámi!!!

Základní kurz pro začátečníky:

2 vyučovací hodiny 2x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách, v případě kurzu francouzského jazyka 2 vyučovací hodiny 1x týdně. Posluchači nemají nárok na sociální dávky. Roční kurzovné 6550 Kč, u kurzu francouzského jazyka 3450 Kč.

Základní kurz pro mírně pokročilé:

2 vyučovací hodiny 2x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách, v případě kurzu francouzského jazyka 2 vyučovací hodiny 1x týně. Posluchači nemají nárok na sociální dávky. Roční kurzovné 6550 Kč, u kurzu francouzského jazyka 3450 Kč.

Základní kurz pro středně pokročilé:

2 vyučovací hodiny 2x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách, v případě kurzu francouzského jazyka 2 vyučovací hodiny 1x týdně. Posluchači nemají nárok na sociální dávky. Roční kurzovné 6550 Kč, u kurzu francouzského jazyka 3450 Kč.

Střední kurz pro pokročilé:

2 vyučovací hodiny 2x  týdně v odpoledních nebo večerních hodinách, v případě kurzu francouzského jazyka 2 vyučovací hodiny 1x týdně. Posluchači nemají nárok na sociální dávky. Roční kurzovné 6550 Kč, u kurzu  francouzského jazyka 3450 Kč. Součástí tohoto kurzu je 1x týdně výuka gramatiky s českým lektorem a 1x týdně konverzace s rodilým mluvčím.

Jazykové kurzy pro žáky základích škol:

2 vyučovací hodiny 1x týdně v odpoledních hodinách. Věk žáků 8 – 15 let. Roční kurzovné 2.500 Kč. Při větším počtu zájemců přijdeme za vámi!

Přípravný jednoletý kurz k získání státní jazykové zkoušky základní pro pokročilé, k získání zkoušky Zertifikat Deutsch a FCE:

2 vyučovací hodiny 2x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách. Posluchači nemají nárok na sociální dávky. Roční kurzovné 6550 Kč. Součástí tohoto kurzu je 1x týdně výuka gramatiky s českým lektorem a 1x týdně konverzace s rodilým mluvčím.

Přípravný jednoletý kurz k získání státní jazykové zkoušky všeobecné pro velmi pokročilé, k získání zkoušky Mittelstufe Deutsch a CAE:
2 vyučovací hodiny 2x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách. Posluchači nemají nárok na sociální dávky. Roční kurzovné 6.550 Kč. Součástí tohoto kurzu je 1x týdně výuka gramatiky s českým lektorem a 1x týdně konverzace s rodilým mluvčím.

Konverzační kurz:

2 vyučovací hodiny 1x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách. Roční kurzovné 3450 Kč. Posluchači nemají nárok na sociální dávky.Výuka probíhá s rodilým mluvčím.

Znaková řeč:

2 vyučovací hodiny 1x týdně v odpoledních nebo večerních hodinách. Roční kurzovné 3450 Kč. Posluchači nemají nárok na sociální dávky.Výuka probíhá se zkušeným lektorem v prostorách školy.