Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

 

Třída: EL4 - EL4.A (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Ing. Jitka Bayermheimerová

Místopředseda: Mgr. Irena Počinková

Třídní: Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková

Místnost: 10 - Učebna č. 10

Slavnostní zahájení: pondělí 21. 5. 2018 7:30

Denní porada vyučujících: 13:25

Denní vyhlášení výsledků: 13:30

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Michaela Riedlová

 

pr. - Ekonomika

7:45

8:00

 

Ing. Pavla Žižková / Ing. Jarmila Kopková /

 

pr. - Účetnictví

9:00

9:15

 

Ing. Jiřina Vilánková / Ing. Pavla Žižková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:25

10:45

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

sp. - Německý jazyk

11:45

12:05

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Romana Šafránková /

Lenka Plevková

 

pr. - Ekonomika

8:00

8:15

 

Ing. Pavla Žižková / Ing. Jarmila Kopková /

 

pr. - Technika cestovního ruchu

9:15

9:30

 

Mgr. Julie Filipová / Ing. Hana Voldřichová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:45

11:05

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

sp. - Anglický jazyk

12:25

12:45

 

Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková / Mgr. Irena Počinková /

Marie Hryňkivová

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Pavla Bartušková / Ing. Marie Kočová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:25

9:45

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Zeměpis

11:05

11:20

 

Mgr. Romana Šafránková / Mgr. Pavla Bartušková /

 

sp. - Anglický jazyk

12:05

12:25

 

Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková / Mgr. Irena Počinková /

Anna Havlenová

 

pr. - Informační a komunikační technologie

8:30

8:45

 

Ing. Luboš Počinek / Mgr. Jana Benešová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Chemie

11:35

11:50

 

Mgr. Pavla Bartušková / Ing. Marie Kočová /

David Vácha

 

pr. - Účetnictví

8:45

9:00

 

Ing. Jiřina Vilánková / Ing. Pavla Žižková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Zeměpis

11:20

11:35

 

Mgr. Romana Šafránková / Mgr. Pavla Bartušková /

 

sp. - Anglický jazyk

12:45

13:05

 

Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková / Mgr. Irena Počinková /

 

 

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:00

Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jiří Kůrka

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Ekonomika

9:00

9:15

 

Ing. Pavla Žižková / Ing. Jarmila Kopková /

 

pr. - Účetnictví

10:00

10:15

 

Ing. Jiřina Vilánková / Ing. Pavla Žižková /

 

sp. - Anglický jazyk

11:00

11:20

 

Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková / Mgr. Irena Počinková /

Aneta Pavlíková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Ekonomika

9:15

9:30

 

Ing. Pavla Žižková / Ing. Jarmila Kopková /

 

pr. - Účetnictví

10:15

10:30

 

Ing. Jiřina Vilánková / Ing. Pavla Žižková /

 

sp. - Anglický jazyk

11:20

11:40

 

Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková / Mgr. Irena Počinková /

Patrik Kašpar

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Ekonomika

9:30

9:45

 

Ing. Pavla Žižková / Ing. Jarmila Kopková /

 

pr. - Účetnictví

10:30

10:45

 

Ing. Jiřina Vilánková / Ing. Pavla Žižková /

Pavla Nováková

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Jitka Hrušková / Mgr. Ivana Špilerová /

 

pr. - Ekonomika

9:45

10:00

 

Ing. Pavla Žižková / Ing. Jarmila Kopková /

 

pr. - Účetnictví

10:45

11:00

 

Ing. Jiřina Vilánková / Ing. Pavla Žižková /

 

 

uloženo 3. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři