Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

 

Třída: SC4 - SC4.A (rok nástupu 2014)

Třída: *SC4 - SC4.A (rok nástupu 2013) kom. SC4

Termín: pondělí 28. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Daniela Kotalová

Místopředseda: Mgr. Vladimíra Košťálová

Třídní: Ing. Eva Niebauerová

Místnost: 10 - Učebna č. 10

Slavnostní zahájení: pondělí 28. 5. 2018 7:30

Denní porada vyučujících: 15:10

Denní vyhlášení výsledků: 15:15

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tereza Uhrová (*SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

Barbora Bendová (*SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

9:55

10:15

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

Magdalena Matašovská (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

10:15

10:35

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Španělský jazyk

11:35

11:50

 

Mgr. Julie Filipová / Mgr. Irena Počinková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:25

13:40

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

14:25

14:40

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Vendula Hůrková (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

10:35

10:55

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

12:50

13:05

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

13:55

14:10

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Kateřina Klozová (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:00

9:20

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

10:55

11:15

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:10

13:25

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

14:10

14:25

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Růžena Hájková (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:20

9:40

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

11:15

11:35

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:40

13:55

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

14:40

14:55

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Eva Tafatová (*SC4)

 

sp. - Anglický jazyk

9:35

9:55

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

 

Termín: úterý 29. 5. 2018 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:00

Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Andrea Majerová (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:40

8:00

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

8:45

9:05

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

9:50

10:05

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

10:50

11:05

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Eliška Matoušková (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

9:05

9:25

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

10:10

10:25

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

11:10

11:25

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Helena Procházková (SC4)

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

9:25

9:45

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

10:30

10:45

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

11:30

11:45

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

 

Termín: úterý 29. 5. 2018 odpoledne

Denní porada vyučujících: 17:10

Denní vyhlášení výsledků: 17:15

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Nela Prokešová (SC4)

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

12:45

13:00

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

13:45

14:00

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

sp. - Anglický jazyk

14:45

15:05

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:50

16:10

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

Michaela Šípová (SC4)

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:00

13:15

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

14:00

14:15

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

sp. - Anglický jazyk

15:05

15:25

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:10

16:30

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

Petra Vejtasová (SC4)

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:15

13:30

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

14:15

14:30

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

sp. - Anglický jazyk

15:25

15:45

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:30

16:50

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

 

Termín: středa 30. 5. 2018 dopoledne

Denní porada vyučujících: 12:00

Denní vyhlášení výsledků: 12:05

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Daniela Stará (SC4)

 

sp. - Anglický jazyk

7:40

8:00

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:45

9:05

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

9:50

10:05

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Zdravotní nauka

10:50

11:05

 

Mgr. Pavla Bartušková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Lada Šlapáková (SC4)

 

sp. - Anglický jazyk

8:00

8:20

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:05

9:25

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

10:10

10:25

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Zdravotní nauka

11:10

11:25

 

Mgr. Pavla Bartušková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Anna Hopfingerová (SC4)

 

sp. - Německý jazyk

8:15

8:35

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Romana Šafránková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:25

9:45

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

10:30

10:45

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

11:30

11:45

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

 

Termín: středa 30. 5. 2018 odpoledne

Denní porada vyučujících: 17:05

Denní vyhlášení výsledků: 17:10

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Daniela Novotná (SC4)

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

12:45

13:00

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:45

14:05

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Německý jazyk

14:50

15:10

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Romana Šafránková /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

15:55

16:10

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Barbora Veselá (SC4)

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:00

13:15

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:05

14:25

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

15:10

15:30

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

16:15

16:30

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

Pavlína Oppová (SC4)

 

pr. - Psychologie a speciální pedagogika

13:15

13:30

 

Mgr. Eliška Hynková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:25

14:45

 

Mgr. Ivana Špilerová / Mgr. Jitka Hrušková /

 

sp. - Anglický jazyk

15:30

15:50

 

Bc Jindra Bromová / Mgr. Naděžda Vojtíková Dvořáková /

 

pr. - Sociální péče a sociální zabezpečení

16:35

16:50

 

Ing. Jarmila Kopková / Mgr. Vladimíra Košťálová /

 

 

uloženo 3. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři