Úspěchy školy

Předávání diplomu za složení zkoušky ve výuce českého znakového jazyka

Dne 10. února 2020 obdrželo 10 úspěšných účastníků kurzu českého znakového jazyka své osvědčení za absolvování 1. modulu výuky českého znakového jazyka. Blahopřejeme !

Mlsání České Budějovice 2019

V listopadu 2019 jsme se zúčastnili soutěže Mlsání v Českých Budějovicích. naše děvčata obstála na výbornou a za účast získala certifikát.

Galerie:

Basketbal - okresní kolo

V okresním kole basketbalu dívek konaného dne 18.11.2019 naše děvčata obsadila 3. místo. Gratulujeme!

Ocenění Hospodářské komory ČR pro absolventku oboru Cukrář

Absolventka oboru Cukrář Štěpánka Narovcová byla oceněna Hospodářskou komorou Ćeské republiky za příkladnou přípravu na své povolání . Ocenění předával Ing. Vladimír Dlouhý CSc. prezident  Hospodářské komory České republiky  a předseda vlády České republiky Ing. Andrej Babiš v Praze  v sobotu 19. října 2019 v prostorách Lichtenštejnského paláce. Blahopřejeme !

2. místo florbal dívky

V okresním kole Florbalu naše dívky obsadili 2. místo.  Blahopřejeme!

Turnaj ve stolním tenisu

V turnaji ve stolním tenisu v kategorii dívek se naše studentky umístili na krásném 2. místě a v kategorii chlapců jsme obsadili místo šesté. Blahopřejeme !

2. místo v soutěži "Tachovská reneta" kategorie poezie 2019

Literární soutěž Tachovská reneta

Marie Holátová, žákyně 3. ročníku oboru Sociální činnost, získala 2. místo v literární soutěži Tachovská reneta 2019 v kategorii poezie.

Ekonomická olympiáda - postup do krajského kola

V letošním roce se naši studenti poprvé zúčastnili ekonomické olympiády a hned tři z nich si vybojovali postup do krajského kola - Fedor Tachajev, Natálie Filousová a Adéla Staňková. Blahopřejeme !

1. místo Horažďovický větrník

Dne 16.dubna 2019 získala naše děvčata Barbora Fléglová a Barbora Zýmová za svůj perníkový hrad 1. místo v soutěži cukrářů Horažďovický větrník. Oběma dívkám blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Galerie:

3. místo v basketbalu děvčat

Dne 20.11.2018 na středoškolských hrách ve Strakonicích naše děvčata pod vedením Mgr. Jany Hůlovcové v basketbalovém turnaji vybojovala 3. místo. Gratulujeme !