Úspěchy školy

YPEF Mladí lidé v evropských lesích

Naše družstva tvořená studenty přírodovědného lycea sei v letošním roce zúčastnila soutěže YPEF Young people in European forests. V konkurenci studentů lesnických škol obstáli naši studenti velmi dobře. SLŠ Písek pro ně připravilo velmi zajímavý doprovodný program.

2. místo okresní kolo Florbal dívky

Dne 31.1.2018 naše děvčata obsadila 2. místo v okresním kole florbalu. Gratulujeme!

2.místo Horažďovický větrník

Naše studentky Viktorie Stumbauerová a Tereza Kalinová  z 2. ročníku oboru cukrář  obsadily na tradiční cukrářské soutěži Horažďovický větrník krásné druhé místo. Gratulujeme!

1. místo v okresním kole v Olympiádě z německého jazyka

Michaela Staňková obsadila v okresním kole Olympiády z německého jazyka 1. místo a postupuje do kola krajského. Držíme Míše palce!

Písecké dorrtování

Naši školu v Píseckém dortování dne 8.2.2018 reperezentovaly Barbora Fléglová a Zuzana Zámečníková. Děvčata obstála v početné konkurenci velmi dobře.

Florball Challenge - 2. místo pro družstvo dívek v okresním kole

Dne 19.12.2017 proběhlo okresní kolo turnaje Florball Challenge. Turnaje se zúčastnilo družstvo dívek pod vedením Mgr. Jany Hůlovcové. V konkurenci ostatních družstev obsadili 2. místo. Gratulujeme!

Vánoční přání 2. msto

V soutěži Vánoční přání vyhlášenou Evropského regionu Dunaj Vltava se naše přáníčka,  vytvořená třídou SC4 pod vedením Ing. Evy Niebauerové, umístila na krásném 2. místě. Zvážíme-li, že do soutěže bylo přihlášeno 9 škol  s více než 100 přáníčky, nezbývá než tvůrcům gratulovat.

1. místo Českobudějovické mlsání

Na Gastrofestu v Českých Budějovicích v soutěži Českobudějovické mlsání nás dne 9.11.2017 reprezentovala Andrea Mikešová a  Barbora Fléglová s dorty a zákusky na téma krásy podzimu.

Andrea Mikešová se svých dortem obsadila ve své kategorii 1. místo. Barbora Fléglová byla šestá.

Oběma dívkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

2. místo v lehkoatletické soutěži Corny

V pátek15.9.2017 proběhla  v Blatné lehkoatletická soutěž Corny. Naši žáci obsadili krásné 2. místo v kategorii družstev a získali velkou škálu prvních a druhých míst ve všech soutěžích. Školu reprezentovali:

Alena Požárková, Anna Moravcová, Barbora Kreuzová, Denisa Grillová, Karolína Smutná, Lada Landová, Pavla Brejchová, Pavla Marková, Sandra Giacobbe, Sylvie Ledererová, Lenka Plevková a Tereza Šnejdarová.

Všem studentkám gratulujeme!

2. místo ve Středosškolských hrách ve florbalu děvčat

Naše děvčata vybojovala ve Strakonicích ve Středoškolských hrách ve florbalu nádherné 1, místo. Tím si zajistila postup do krajského kola do Jindřichova Hradce. Zde s rozdílem 1 bodu obsadila 2, místo. Všem reprezentantkám naší školy gratulujeme!