Úspěchy školy

1. místo Českobudějovické mlsání

Na Gastrofestu v Českých Budějovicích v soutěži Českobudějovické mlsání nás dne 9.11.2017 reprezentovala Andrea Mikešová a  Barbora Fléglová s dorty a zákusky na téma krásy podzimu.

Andrea Mikešová se svých dortem obsadila ve své kategorii 1. místo. Barbora Fléglová byla šestá.

Oběma dívkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

2. místo v lehkoatletické soutěži Corny

V pátek15.9.2017 proběhla  v Blatné lehkoatletická soutěž Corny. Naši žáci obsadili krásné 2. místo v kategorii družstev a získali velkou škálu prvních a druhých míst ve všech soutěžích. Školu reprezentovali:

Alena Požárková, Anna Moravcová, Barbora Kreuzová, Denisa Grillová, Karolína Smutná, Lada Landová, Pavla Brejchová, Pavla Marková, Sandra Giacobbe, Sylvie Ledererová, Lenka Plevková a Tereza Šnejdarová.

Všem studentkám gratulujeme!

2. místo ve Středosškolských hrách ve florbalu děvčat

Naše děvčata vybojovala ve Strakonicích ve Středoškolských hrách ve florbalu nádherné 1, místo. Tím si zajistila postup do krajského kola do Jindřichova Hradce. Zde s rozdílem 1 bodu obsadila 2, místo. Všem reprezentantkám naší školy gratulujeme!

Krajské kolo Středoškolských her ve florbalu

Dne 11.4.2016 proběhne krajské kolo Středoškolských her ve florbalu v JIndřichově Hradci. Týmu našich děvčat, který  zvítězil v okresním kole, budeme všichni držet palce.

Krajské kolo Olympiády z chemie

Do krajského kola Olympiády z chemie se svým výsledkem probojovala Anna Havlenová studentka 2. ročníku Přírodovědného lycea. Držíme palce.

Běželi jsme Juniorský maraton v Českých Budějovicích

Dne 6.4.2016 se naše desetičlenné družstvo zúčastnilo Juniorského maratonu v Českých Budějovicích. Deset žáků  (Pavla Nováková, Lenka Plevková, Tereza Ludikarová, Petr Šándor, Nela Hodková, Pavla Brejchová, Hana Koňasová, Anna Moravcocá a Štěpánka Němcová )  uběhlo celých 42 190 m. Všichni svědomitě odběhli svou část maratonu a odměnou jim byl nejen dobrý pocit. Nejlépe se umístila Pavla Nováková, která  svým časem obsadila krásné 15. místo z 221 běžců. Všem děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších běžeckých úspěchů.

Postupujeme do krajského kola!

Dne 30.3.2016 děvčata opět "zabojovala". Ve Středoškolských hrách ve florbalu, které se konaly ve Strakonicích, obsadila 1. místo a s ním i postup do krajského kola.

10. dubna 2016 v Jindřichově Hradci jim budeme držet palce.

Gratulujeme!

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

V okresním kole  Olympiády z anglického jazyka naši studenti  ve velké konkurenci studentů gymnázií obsadili krásné 2.( Magda Matašovská) , 3. (Nikola Bodnárová )  a 8. místo (Petr Dvořák). Gratulujeme!

Vítězství ve florbalu

Postupujeme do kraje! S touto větou na rtech se vrátilo naše družstvo děvčat ze Strakonic z florbalového turnaje.

Děvčata svou krásnou hrou vybojovala v okresním kole 1. místo a postup do kola krajského.

Blahopřejeme a držíme palce v kole krajském.

Corny 2015

V atletickém turnaji Corny 2015 v Blatné naše družstvo dívek obsadilo krásné 2. místo. Velkou radost nám také udělalo družstvo chlapců, které získalo 6.místo.

Lenka Plevková obsadila ve skoku vysokém 1. místo, 3. místo v běhu na 800m a na 200 m obsadila 3. místo. A Pavla Brejchová uhájila 1. místo v běhu na 200 m a na 60 m.

Všem sportovcům blahopřejeme!