Úspěchy školy

Světová škola

Obhájili jsme titul Světová škola. Pod vedením Mgr. Romany Šafránkové a týmu našich studentů jsme obhájili titul Světová škola.

Světová škola je místem, kde

globální témata tvoří přirozenou součást výuky a života školy

se studenti pod vedením týmu učitelů zabývají aktivně světovým děním a sledují aktuální vývoj v rozvojovém světě

studenti, učitelé i širší veřejnost získávají informace o globální problematice

studenti identifikují místní problémy s globálním přesahem a snaží se o jejich řešení

Lehkoatletický pohár

Dne 18.9.2018 se naši žáci zúčastnili lehkoatletického poháru v Blatné.  Družstvo obsadilo 4. místo.  Pavla Brejchová získala dvě druhá místa. Děkujeme všem za reprezentaci školy a všem účastníkům blahopřejeme.

YPEF Mladí lidé v evropských lesích

Naše družstva tvořená studenty přírodovědného lycea sei v letošním roce zúčastnila soutěže YPEF Young people in European forests. V konkurenci studentů lesnických škol obstáli naši studenti velmi dobře. SLŠ Písek pro ně připravilo velmi zajímavý doprovodný program.

2. místo okresní kolo Florbal dívky

Dne 31.1.2018 naše děvčata obsadila 2. místo v okresním kole florbalu. Gratulujeme!

2.místo Horažďovický větrník

Naše studentky Viktorie Stumbauerová a Tereza Kalinová  z 2. ročníku oboru cukrář  obsadily na tradiční cukrářské soutěži Horažďovický větrník krásné druhé místo. Gratulujeme!

1. místo v okresním kole v Olympiádě z německého jazyka

Michaela Staňková obsadila v okresním kole Olympiády z německého jazyka 1. místo a postupuje do kola krajského. Držíme Míše palce!

Písecké dorrtování

Naši školu v Píseckém dortování dne 8.2.2018 reperezentovaly Barbora Fléglová a Zuzana Zámečníková. Děvčata obstála v početné konkurenci velmi dobře.

Florball Challenge - 2. místo pro družstvo dívek v okresním kole

Dne 19.12.2017 proběhlo okresní kolo turnaje Florball Challenge. Turnaje se zúčastnilo družstvo dívek pod vedením Mgr. Jany Hůlovcové. V konkurenci ostatních družstev obsadili 2. místo. Gratulujeme!

Vánoční přání 2. msto

V soutěži Vánoční přání vyhlášenou Evropského regionu Dunaj Vltava se naše přáníčka,  vytvořená třídou SC4 pod vedením Ing. Evy Niebauerové, umístila na krásném 2. místě. Zvážíme-li, že do soutěže bylo přihlášeno 9 škol  s více než 100 přáníčky, nezbývá než tvůrcům gratulovat.

1. místo Českobudějovické mlsání

Na Gastrofestu v Českých Budějovicích v soutěži Českobudějovické mlsání nás dne 9.11.2017 reprezentovala Andrea Mikešová a  Barbora Fléglová s dorty a zákusky na téma krásy podzimu.

Andrea Mikešová se svých dortem obsadila ve své kategorii 1. místo. Barbora Fléglová byla šestá.

Oběma dívkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.